Riola - фруктовий
смак життя!

Замовити

Технології виробництва яблук ТМ RIOLA

Нові саджанці з кращих Європейських розплідників гарантують нам довге і ефективне плодоносіння. Італія лідируюча країна у світі по вирощуванню яблук. Ми працюємо з італійським консультантом, разом з яким ми довели продукт до справжньої італійської якості. Усі наші саджанці були придбані в Італійських розплідниках у професіоналів, визнаних у всьому світі : The Malleier Nursery’s; The Gruber Genetti; The Griba; Fleuren.
Європейські знання в садівництві і достатня віддаленість від міста дозволила виростити чудові сади, які ось вже який рік дають добрий врожай.
У нашому асортименті такі сорти яблук, як: «Фуджі», «Гала», «Голден Делішес», «Гренні Сміт». Уся наша продукція відповідає Європейським стандартам. Якість і екологічність – наші основні принципи. У виробництві використовуються тільки сертифіковані добрива і засоби захисту, що гарантує повну безпеку і натуральність наших яблук.

Найкращі саджанці у Європі

Усі наші саджанці були придбані в італійських розплідниках у професіоналів, визнаних у всьому світі : The Malleier Nursery’s; The Gruber Genetti; The Griba; Fleuren.

Сучасна
екологічна техніка

Ми використовуємо тільки екологічну техніку з мінімальною кількістю викидів шкідливих речовин.

Досвід світових лідерів

Італія – країна, що є лідером в Європі за вирощуванням яблук. Ми працюємо з італійським консультантом, разом з яким ми довели продукт до справжньої італійської якості.

Безпечні добрива та
засоби захисту

Використовуються тільки сертифіковані добрива і засоби захисту, що гарантує повну безпеку і натуральність наших яблук.

Найкраща земля і клімат

В Україні знаходиться 32 % чорнозему Європи. Наша земля найродючіша, а клімат – підходить для вирощування яблук. У нас є все – для того, щоб вирощувати найсмачніші яблука у світі.

Спеціалізоване
фруктосховище до 2020 року

На 3000 тонн яблук. В таких умовах яблука зможуть без втрати смаку і якості пролежати більше року і потрапити до Вас додому найсоковитішими і смачнішими.

technology_1
technology_2
technology_3
technology_4
technology_5
technology_1
technology_2
technology_3
technology_4
technology_5

Зв'язатися з нами

Готові співпрацювати з нами?
Чи виникли питання?

+38 (098) 964 07 05

sn.oleg@post.mku.dp.ua