Riola - фруктовий
смак життя!

Замовити

Яблуневі сади RIOLA

gardens

Ми вирощуємо свої яблука з усією любов’ю. Наші яблучні сади RIOLA найдоглянутіші. Приходьте переконатися!
У Україні знаходиться 32% чорнозему Європи. Наша земля найродючіша, а клімат – відповідний для вирощування яблук. У нас є все – для того, щоб вирощувати найсмачніші яблука у світі.
Нові саджанці з кращих Європейських розплідників гарантують нам довге і ефективне плодоносіння. Ми працюємо з італійським консультантом, разом з яким ми довели продукт до справжньої італійської якості. Усі наші саджанці були придбані в Італійських розплідниках у професіоналів, визнаних у всьому світі : The Malleier Nursery’s; The Gruber Genetti; The Griba; Fleuren.
Європейські знання в садівництві і достатня віддаленість від міста дозволила виростити чудові сади, які ось вже який рік дають гарний врожай.
У нашому асортименті такі сорти яблук, як: «Фуджі», «Гала», «Голден Делішес», «Гренні Сміт». Уся наша продукція відповідає Європейським стандартам. Якість і екологічність – наші основні принципи. У виробництві використовуються тільки сертифіковані добрива і засоби захисту, що гарантує повну безпеку і натуральність наших яблук. Інша інформація про RIOLA тут.

Дивитись більше фото

Зв'язатися з нами

Готові співпрацювати з нами?
Чи виникли питання?

+38 (098) 964 07 05

sn.oleg@post.mku.dp.ua